Online Vajinismus Tedavisi

Online Vajinismus Tedavisi NEOnline vajinismus tedavisi, istemesine rağmen cinsel ilişkiye girememe sorunu yaşayan ve yüz yüze vajinismus tedavi kliniğimize ulaşamayıp, online vajinismus tedavisi almak üzerinedir.

Vajinismusu kendi başınıza yenemiyorsanız unutmayın ki vajinismus hastalığı ile geçen süre size yıpratmadan size uygun bir online tedavi almanızı öneririz


Online vajinismus tedavisi ne demektir?

Online vajinismus tedavisi, internetten online olarak görüntülü olarak destek verilmesidir.
Tedavi kişiye göre belirlenmekte ve 4 ile 8 görüşme arasında değişebilmektedir.
Online internet vajinismus, fiziksel olarak alacağınız bilişsel ve davranışsal online tedaviye uyarlanmakta ve paralel şekilde ilerlemektedir. Online vajinismus tedavisi ne başvurmak için internetiniz telefonunuzun olması gerekir.
Online vajinismus tedavisi özellikle, kendilerine ait nedenlerden dolayı, yüz yüze tedavi alamayan ilişkiye girmekte sorun yaşayan kadınlar açısından çok önemlidir.
Bulunduğunuz yerde online vajinismus tedavisi alırken dikkat etmeniz gereken şey vajinismus konusunda tecrübeli vajinismus doktorlarından yardım önemli. Başarısız tedavi yaklaşımları sizin zamanınızı, motivasyonunuzu düşürecektir.
Vajinismus online tedavi randevusu için telefon yada e mail ile kontakt kurup, bilgilendirme almak, sonrasında whatsapp üzerinden, görüntülü konuşmakla kişiye vajinismus ve tedavisi hakkında bilgi verilir. Online vajinismus terapisi için 0532 735 24 42 (Whatsapp) cep telefonundan vajinismus tedavi doktoru nazife ergene veya İstanbul vajinismus tedavi merkezimizin 0216 numaralı telefonla ulaşıp danışma alabilirsiniz.

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 


Online vajinismus tedavisi alarak ilişkiye girememe sorununu kısa sürede çözen Almanya'dan Eda Hanımın yorumları

Sevgili Nazife hocam, başta size teşekkür etmek istiyorum,sizin sayenizde vajinusmus tan kurtuldum.Ben 26 yaşındayım,1.5 senedir evliyim ve Almanya da yaşıyorum evlendikten sonra vajinusmus olduğumu anladım .Her seferinde bu sefer olur diye 1.5 sene çözüm aradım ama artık bu durum beni çok üzüyordu ve psikolojim bozulmuştu kadın doktoruna gitmeye karar verdim ama maalesef bana yardım edemedi çünkü yurtdışın da vajinusmus la fazla karşılaşılmıyodu internette araştırmaya başladım ve nazife hocam karşıma çıktı.sayfasında okuduğu mektuplar beni o kadar etkilrdiki,bende başarabilirim dedim ve Nazife hocama yazdım kendisi çok şükür hemen geri döndü ve biz tedaviye başladık ilk telefon görüşmesinde anladımki doğru yerdeyim ,çünkü bana her şeyi o kadar doğru anlattı ki ve sonsuz güven verdi.Toplan dört videolu telefon görüşmesi yaptık ben nazife Hocamın tüm dediklerini yaptım .Her seansı sabırsızlıkla bekliyordum çünkü yeni şeyler öğreniyordum ve sorularımı sorma fırsatım oluyordu 8 günde vajinusmusu yendim .inandım çünkü o kadar kolay olduki. Bunu okuyan herke başarabilir ilk başta Nazife hocama güvenin ondan sonra kendinize

Vajinismus hastalığı olan nasıl anlaşılır?

Vajinismus; vajen girişindeki kasların istemsiz olarak kasılması ve cinsel ilişkiye girememesidir.
Ön sevişmede sorun yokken tam ilişkiye girme anında karşılarına bir duvar çıkar ve ilişkiye girmeyi engeller.
Vajinismus hastalarının online tedavi öncesi ilişkiye girmekle ilgili düşünceleri nedir?
Cinsel ilişkide ağrı, acıma , kanaması olacağını düşünmektedir. Vajinismus hastaları eninde sonunda kedilerine olan özgüvenlerini yitirir, eşlerini de negatif yönde etkilemektedir. İlişkiye girmekle ilgili korku ve endişeleri nedeniyle, kendi başlarına vajinismusu çözemiyorsa da uygun bir tedavi desteği ile kurtulur.

Vajinismus nedenleri genellikle;
I. yanlış cinsel bilgiler
II. Cinsel bilginin eksikliği
III. Cinsel ilişkinin ayıp gibi düşünülmesi
IV. Bedensel cinsel taciz ve travmalar, tecavüz
V. Cinsel konular üzerine aile baskısı
VI. İlk ilişkiye girmekle ilgili tecrübesiz ve bilinçsiz olmak, gebe kalma korkusu

Vajinismus hastalığı için online terapi almalı mıyım?

Cinsel ilişkiye girmek istiyor ama korkularınız, kasmalarınız nedeni ile cinsel ilişkiye giremiyorsanız destek almak gerekir.

Vajinismus Tedavisini Online Olarakta Alabilirsiniz

 Merve Vajinismus

Vajinusmus erteleme hastalığı deniliyor ama bana soracak olursanız bu bir yalnızlık ve karanlık hastalığı.Hayatımın hiçbir döneminde kendimi bu kadar yalnız çünkü başınız ağrısa herkese diyebilirsiniz ama bunu konu anlatılamıyor ve aslında bu konular konuşulamadığı için bu hastalık giderek büyüyor kısır döngü,bu kadar çaresiz hissetmemiştim şu anda farkındalık kazanmış halimle geriye dönüp bakınca tüm bu kendime yaşattıklarım çok anlamsız geliyor bir yandan iyiki de yaşamışım ki şimdiki bu korkusuz halime kavuştum diyorum.
En ufak rahatsızlığımda doktora gidip tedavi olan bizler söz konusu bu hastalık olunca tedaviden korkuyoruz işe yarar mı diye düşünüyoruz ama bu kadar çok kadında eskizsiz bir şekilde yarıyorsa size neden yaramasın.inanın tüm mesele sadece cinsel ilişkiye girebilmek değil korkularının cesaretle üstüne gidebilmek özgüvenini geri kazanmak farklı bir sen olup yoluna devam edebilmek Nazife hoca ile bakış açınız değişecek ilk seanstan sonra isteseniz de eskisi gibi korkmayacaksınız hayat bu konu özelinde bu kadar çok düşünüp kendinizi yiyip bitireceğiniz kadar uzun değil,insan vücudunun doğasında olan yemek yemek ,nefes almak kadar kolay bir şeyi kendinize çile haline getirmeyin ve tedaviye başlayın başlamak içinde korkmayın tedavinin hiçbir anında can acıtacak bir şeyse hiç yok bu durumu yaşayan ne ilk ne son kişisiniz ve sandığımızdan daha çok kalabalığız üstelik tedavi bittikten sonra kendi vücudunu her yönü ile çok iyi tanıyor olmakta insana inanılmaz bir özgüven veriyor.
Vücut muhteşem işleyen bir makine akciğerler için solunumu düzenlemek ne kadar doğal ve basitse vajina için de doğum ve ilişkiye girebilmek o kadar doğal beyinse ürettiğ, bakış açısı ile o vücudu kontrol ediyor bakış açınızı değiştirmek ise sizin elinizde ,ertelemeyin özgürleşin hayat çok güzel hakkını verin kendinize layık olduğunuz değeri verin inanın korkunun kendisini her gün taşımak korkulan şeyi yaşamaktan daha zor pazartesi sendromu pazardan hissedip pazarın güzelliğini kaçırmak gibi yada pazartesi olup geçtiğinde aa niye sakin geçti boş yere endişelendim demek gibi kaçan zamanınıza hayatınıza yazık değil mi çözümü çok basit ve acısızken neden bunu bir çile gibi çekeceksiniz ki.
Ve sevgili Nazife hocam sizde iyi ki varsınız bu mesleği seçmişsiniz pozitifliğinizi, sırdaşlığınızı hekimliğinizi ve arkadaşlığınızı hiç unutmayacağım beni kendimin çok daha iyi haline getirdiniz beni kendime getirdiniz aslında dilerim bu sorunu yaşayan herkesin yolu sizinle kesişir Merve

Not: Yukarıda hastamızın belirttiği gibi vajinismus bir hastalık değil, kafanızda ortaya çıkarttığınız bir karanlık durumdur. Karanlıktan çıkmaya çalışmadıkça da bu durumu bir kısır döngü olarak yaşarsınız. Oysa ki vajinismus online tedavi edilebilir bir durumdur.

Ayse OnlineTedavi

Elif Online Tedavi

Inci OnlineTedavi

Selin Online Tedavi

Esin online tedavi 1

Hale Online Tedavi

Ilknur online tedavi