Online Vajinismus Tedavisi

Online Vajinismus Tedavisi NEOnline vajinismus tedavisi, istemesine rağmen cinsel ilişkiye girememe sorunu yaşayan ve yüz yüze vajinismus tedavi kliniğimize ulaşamayıp, online vajinismus tedavisi almak üzerinedir.

Vajinismusu kendi başınıza yenemiyorsanız unutmayın ki vajinismus hastalığı ile geçen süre size yıpratmadan size uygun bir online tedavi almanızı öneririz


Online vajinismus tedavisi ne demektir?

Online vajinismus tedavisi, internetten online olarak görüntülü olarak destek verilmesidir.
Tedavi kişiye göre belirlenmekte ve 4 ile 8 görüşme arasında değişebilmektedir.
Online internet vajinismus, fiziksel olarak alacağınız bilişsel ve davranışsal online tedaviye uyarlanmakta ve paralel şekilde ilerlemektedir. Online vajinismus tedavisi ne başvurmak için internetiniz telefonunuzun olması gerekir.
Online vajinismus tedavisi özellikle, kendilerine ait nedenlerden dolayı, yüz yüze tedavi alamayan ilişkiye girmekte sorun yaşayan kadınlar açısından çok önemlidir.
Bulunduğunuz yerde online vajinismus tedavisi alırken dikkat etmeniz gereken şey vajinismus konusunda tecrübeli vajinismus doktorlarından yardım önemli. Başarısız tedavi yaklaşımları sizin zamanınızı, motivasyonunuzu düşürecektir.
Vajinismus online tedavi randevusu için telefon yada e mail ile kontakt kurup, bilgilendirme almak, sonrasında whatsapp üzerinden, görüntülü konuşmakla kişiye vajinismus ve tedavisi hakkında bilgi verilir. Online vajinismus terapisi için 0532 735 24 42 (Whatsapp) cep telefonundan vajinismus tedavi doktoru nazife ergene veya İstanbul vajinismus tedavi merkezimizin 0216 numaralı telefonla ulaşıp danışma alabilirsiniz.

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Vajinismus hastalığı için online terapi almalı miyim?

Cinsel ilişkiye girmek istiyor ama korkularınız, kasmalarınız nedeni ile cinsel ilişkiye giremiyorsanız destek almak gerekir.

Vajinismus hastalığı olan nasıl anlaşılır?

Vajinismus; vajen girişindeki kasların istemsiz olarak kasılması ve cinsel ilişkiye girememesidir.
Ön sevişmede sorun yokken tam ilişkiye girme anında karşılarına bir duvar çıkar ve ilişkiye girmeyi engeller.
Vajinismus hastalarının online tedavi öncesi ilişkiye girmekle ilgili düşünceleri nedir?
Cinsel ilişkide ağrı, acıma , kanaması olacağını düşünmektedir. Vajinismus hastaları eninde sonunda kedilerine olan özgüvenlerini yitirir, eşlerini de negatif yönde etkilemektedir. İlişkiye girmekle ilgili korku ve endişeleri nedeniyle, kendi başlarına vajinismusu çözemiyorsa da uygun bir tedavi desteği ile kurtulur.

Vajinismus nedenleri genellikle;
I. yanlış cinsel bilgiler
II. Cinsel bilginin eksikliği
III. Cinsel ilişkinin ayıp gibi düşünülmesi
IV. Bedensel cinsel taciz ve travmalar, tecavüz
V. Cinsel konular üzerine aile baskısı
VI. İlk ilişkiye girmekle ilgili tecrübesiz ve bilinçsiz olmak, gebe kalma korkusu

 

Ayse OnlineTedavi

Elif Online Tedavi

Inci OnlineTedavi

Selin Online Tedavi

Esin online tedavi 1

Hale Online Tedavi

Ilknur online tedavi